הסיפור של משפחת גרידיש

אודות

נדל"ן, לא כמו כולם
נעים להכיר, אנחנו גרידיש - בית ליזמות נדל"ן ברמה אחרת. הסיפור שלנו לא מתחיל בבניינים מעוצבים וגם לא בלוח השרטוט בסטודיו לאדריכלות אלא הרבה לפני כן, בבחירה המדויקת של הקרקע שעליה יוקמו הפרויקטים. מהיום שבו הקמנו את החברה אנו מתמקדים באיתור קרקעות במיקומים מבוקשים במיוחד - בקרבת הים ובאזורים נוספים, בהשבחתן ובקידום פרויקטים יוקרתיים. נדל"ן הוא לפני הכל עולם של חזון וזיהוי הזדמנויות, שדורש ראייה קדימה ויכולת ריצה למרחקים ארוכים.
לאורך שנות פעילות החברה הפכנו את גרידיש לשם נרדף למצוינות נדל"נית, עם שורה של מיזמים למלונאות, מסחר ומגורים. הדור השני השתלב בחברה בהצלחה וממשיך בעשייה בהתאם לתפיסת העולם של החברה: איכות ללא פשרות.
החברה נהנית מאיתנות פיננסית ברמה בינלאומית.
אמנות הבנייה
הגישה המאפיינת את העשייה שלנו הינה: להביט על כל פרויקט מנקודת מבטו של הדייר. הדירות המוצעות בפרויקטים שלנו כוללות מפרט עשיר הגבוה בהרבה מהממוצע. אנו לא חוסכים במשאבים ומשקיעים בתכנון המרחב שבו יחיו הדיירים, בכל פרט: מאבזור הדירה וגימור עילי, ועד מרחבים ציבוריים ומתקנים שונים לרווחת כלל הדיירים. המחויבות להעניק תמיד יותר בכל תחום, ממשיכה עם שירות צמוד גם לאחר אכלוס הנכסים ומתן מענה מהיר ויעיל לכל פנייה.
לפני כל פרויקט אנו שואלים את עצמנו שאלה אחת - האם זהו נכס שהיינו רוצים לעצמנו? האם היינו שמחים לגור כאן, לעבוד כאן או לבוא לכאן לחופשה? רק אם התשובה היא "כן" נתקדם לשלב הבא.
מאתרים, יוזמים, מתחדשים
במקביל לאיתור ורכישת קרקעות התקדמנו לתחום הפיתוח והיזמות, במטרה למקסם כל אחד מהפרויקטים. השילוב בין ההבנה העסקית והחזון הנדל"ני הוכיח את עצמו וממשיך לייצר עבורנו הצלחות גם במיזמים החדשים. אנו מקפידים על סטנדרט יוקרתי בתכנון, בעיצוב ובביצוע, ומשווקים אך ורק נכסים ברמה גבוהה מהממוצע. במקביל לייזום פרויקטים ולאיתור קרקעות, אנו מקדמים פרויקטים להתחדשות עירונית באזורים שונים בארץ. בכל פרויקט אנו נצמדים לעקרונות המנחים אותנו בעשייה ופיתחנו את "שיטת גרידיש להתחדשות עירונית".
אמנת השירות שלנו
כחברה משפחתית אנו רואים חשיבות עליונה בחיבור האישי לכל בעל נכס, ולשם כך גיבשנו את אמנת השירות של גרידיש. כל אחד ואחת מצוות החברה מחויבים לעקרונות המנחים שלנו כי אחרי הכל - או ליתר דיוק לפני הכל - אנחנו עובדים עם אנשים.
שקיפות מקסימלית - מהרגע שבו רכשתם נכס או הצטרפתם לתהליך התחדשות עירונית, אנו שותפים לדרך. נשקף לכם כל פרט באמינות, בהגינות ובאחריות.
אתכם ובשבילכם - תמיד נדאג לאינטרסים שלכם ונקפיד לוודא שאתם מכירים כל שלב בעסקה. רק כשהבחירות שלכם משרתות אתכם, אתם ואנחנו רגועים.
זמינות ונגישות - הרגע שבו הפכתם ללקוחות שלנו הוא זה שבו מערכת היחסים התחילה. אנחנו כאן לשירותכם ונשמח מאוד להיות לעזר, בכל פנייה, שאלה או צורך.
עוד פרוייקטים

מגדל בית לסין

מגדל מגורים שמעניק משמעות חדשה לחוויית המגורים במרכז תל אביב

חדש

נת 600

על מגרש בקו הראשון לים, מקדמת חברת גרידיש פרויקט יוקרתי במיוחד.

שד' ירושלים 10

 פרוייקט שמציג גישה עיצובית שונה ומרעננת. איכות חיים משובחת בלבה של יפו המתחדשת.

מלון אורלי לשעבר

פרויקט המשלב מלונאות ומגורי יוקרה, על שטח הממוקם בקו ראשון לים.

מבנה מסחרי גיבורי ישראל

על מגרש באזור התעשייה בנתניה הקימה חברת גרידיש מבנה הכולל שטחי מסחר ואולם תצוגה.
 

רמת אפרים

מגדל בוטיק בשכונת רמת אפרים. הפרויקט יוקם במיקום נוח ונגיש, באזור שקט הקרוב למרכז העיר, ליציאה לכביש החוף ולתחנת הרכבת. במגדל דירה בודדת בכל קומה והוא מציע איכות חיים נהדרת בסטנדרט הבנייה האיכותי של גרידיש.

גד מכנס

הקמת מגדל מפואר שישלב מסחר, מגורים ומלונאות. 

בר אילן

אנו מקדמים פרויקט מגורים על מגרש ברחוב בר אילן בנתניה

נכס מסחרי בית לסין

פרויקט להשבחת נכס מסחרי מניב בכיכר המדינה

הסתיים
טופס פניה